iPhone 16
Tregtoni iPhone 11 ose modelet më të reja dhe merrni kredit që variojnë nga $180$620 drejt blerjes së një iPhone 15 ose iPhone 15 Pro.
Lëshohet varianti i ri i Apple iPhone
iPhone 15 Pro
Titanium. Shume i forte. Kaq e lehtë. Pra Pro.
Vetëm nga $999 ose $41.62/muaj për 24 muaj
iPhone 15
Kamera e re. Dizajn i ri. Njuforia. Stil i ri
Filloni vetëm në $799 ose $33.29/muaj për 24 muaj
Më i zgjuar. Më të ndritshme. Më i fuqishëm.
Dhe akoma më e fortë dhe më e gjatë
Vetëm nga $399
Uniteti në lulëzim. Për të shkarkuar fytyrën e orës Unity Bloom, hapni këtë faqe në iPhone tuaj.
Banda dhe fytyra e re e orëve Black Unity simbolizojnë rritjen dhe qëndrueshmërinë e brezave që punojnë së bashku për një botë më të barabartë. Ai përfaqëson një vizion ku të gjithë kanë mundësinë të lulëzojnë.
Aventura e nivelit tjetër të orës suaj.
Në dispozicion nga $799
Përjetoni çipin më të fuqishëm në historinë e Apple Watch. Eksploroni një mënyrë të re magjike për të përdorur Apple Watch tuaj pa prekur ekranin. Shijoni një ekran që është dy herë më i ndritshëm. Plus, zgjidhni një kombinim këllëf orësh dhe shirit që është neutral ndaj karbonit.
Produkti i parë neutral i karbonit i Apple është këtu.
Dizajn me ndikim. Më pak ndikim karboni.
Duke avancuar vazhdimisht në materialet, energjinë e pastër dhe praktikat e transportit me karbon të ulët, Apple Watch tani ofrohet në kombinime me kaseta dhe breza që janë neutrale ndaj karbonit.
Apple Watch ju fuqizon të fitoni njohuri më të thella për mirëqenien tuaj mendore dhe fizike. Të dhënat tuaja shëndetësore mbrohen me masat maksimale të privatësisë dhe sigurisë. Kur jeni gati ta ndani atë me ofruesit e kujdesit shëndetësor, miqtë ose familjen, ju ruani kontrollin e plotë se kush i qaset informacionit tuaj.
Shumë për të dashuruar.
Qëndroni të lidhur pa mundim, gjurmoni objektivat tuaja të fitnesit me motivim dhe shijoni veçoritë novatore të shëndetit dhe sigurisë me Apple Watch SE. Tani i disponueshëm me kombinimet e kasës dhe brezit neutral të karbonit, ai ofron një sërë karakteristikash të mrekullueshme me një çmim të përballueshëm.
Duke filluar nga $249
Kurseni në Mac ose iPad për kolegj.
Plus, merrni një kartë dhuratë deri në $150.
Fito 3% kthim të parave ditore kur përdor Apple Card. Plus, shijoni pagesa pa interes me kalimin e kohës me këste mujore të Apple Card. Zbuloni më shumë sot.
Thjeshtësia e Apple.
Në një kartë krediti.
Tregtoni brenda. Përmirësoni. Ruaj.
Është një fitore e favorshme.
iPhoneKer.com
Informacionet më të fundit rreth iPhone, iPad, iStore, iMac, iWatch, Vision, AirPods dhe gjëra të tjera të Apple
English Afrikaans Shqiptar አማርኛ عربى հայերեն অসমীয়া Aymara Azərbaycan Bamanankan Euskara беларускі বাঙালি भोजपुरी Bosanski български Català Sugbuanon Chichewa 中国人 (简化的) 中國人 (傳統的) Corsu Hrvatski čeština Dansk ދިވެހި डोगरी Dutch Esperanto Eesti keel Eʋegbe Filipino Suomalainen Français Frysk Galego ქართველი Deutsche Ελληνικά Guarani ગુજરાતી Kreyòl ayisyen Hausa ʻŌlelo Hawaiʻi עִברִית हिंदी Hmong Magyarország Íslenskur Igbo Ilocano Bahasa Indonesia Gaeilge Italiano 日本 Basa Jawa ಕನ್ನಡ Қазақ ភាសាខ្មែរ Kinyarwanda कोंकणी 한국인 Krio Kurdî (Kurmancî) کوردی (سۆرانی) Кыргызча ລາວ Latinus Latviešu Lingala Lietuvių Oluganda lëtzebuergesch Македонски मैथिली Malagasy Melayu മലയാളി Malti Māori मराठी ꯃꯦꯏꯇꯦꯏꯂꯣꯟ (ꯃꯅꯤꯄꯨꯔꯤ) ꯴. Mizo Tawng Монгол хэл မြန်မာ नेपाली Norsk ଓଡିଆ (ଓଡିଆ) Afaan Oromoo پښتو فارسی Polskie Português ਪੰਜਾਬੀ Runasimi Română Pусский Samoa संस्कृत Gàidhlig na h-Alba Sepedi Српски Sesotho Shona سنڌي සිංහල Slovenský Slovenščina Somali Español Sunda Kiswahili Svenska Тоҷикӣ தமிழ் Татар తెలుగు ไทย ትግሪኛ Tsonga Türkçe Türkmenler Twi Український اردو ئۇيغۇر O'zbek Tiếng Việt Cymraeg isiXhosa יידיש Yoruba Zulu euro (EUR - €) leke shqiptare (ALL - $) Marka e konvertueshme e Bosnjë-Hercegovinës (BAM - $) Lev bullgar (BGN - лв.) Rubla Bjelloruse (BYN - $) franga zvicerane (CHF - CHF) Koruna e Republikës Çeke (CZK - Kč) Krona daneze (DKK - DKK) Pound Sterling Britanik (GBP - £) paund Gjibraltar (GIP - $) Kuna kroate (HRK - Kn) Forinta hungareze (HUF - Ft) Krona Islandeze (ISK - Kr.) Leu i Moldavisë (MDL - $) denarë maqedonas (MKD - $) Krona norvegjeze (NOK - kr) Zloty polake (PLN - zł) Leu rumun (RON - lei) dinari serb (RSD - $) Rubla ruse (RUB - руб.) Krona suedeze (SEK - kr) Hryvnia ukrainase (UAH - ₴) Dirham i Emirateve të Bashkuara Arabe (AED - د.إ) afgan afgan (AFN - $) Dram armen (AMD - $) Manat azerbajxhanas (AZN - $) Taka nga Bangladeshi (BDT - ৳ ) Dinar Bahrein (BHD - $) Dollar Brunei (BND - $) Bhutanez ngultrum (BTN - $) Dollar Australian (AUD - $) Juan kinez (CNY - ¥) Lari Gjeorgjiane (GEL - $) Dollari i Hong Kongut (HKD - $) Rupia indoneziane (IDR - Rp) Sheqel i Ri izraelit (ILS - ₪) Rupia indiane (INR - Rs.) dollar amerikan (USD - $) Dinar irakian (IQD - $) Rial iranian (IRR - $) Dinar jordanez (JOD - $) Jeni japonez (JPY - ¥) Kirgistani som (KGS - $) Riel kamboxhiane (KHR - $) Koreja e Veriut fitoi (KPW - $) Won e Koresë së Jugut (KRW - ₩) Dinar i Kuvajtit (KWD - $) Tenge kazakistaneze (KZT - $) Lao kip (LAK - $) Pound libanez (LBP - $) Rupi Sri Lanka (LKR - $) Mianma Kyat (MMK - $) mongolisht tögrög (MNT - $) Pataca makaneze (MOP - $) Rufiyaa Maldiviane (MVR - $) Ringgit malajzian (MYR - RM) Rupi Nepaleze (NPR - Rs.) Rial Omani (OMR - $) Peso Filipine (PHP - ₱) Rupi pakistaneze (PKR - $) Rial i Katarit (QAR - $) Riali Saudit (SAR - $) Dollar Singapori (SGD - $) Pound sirian (SYP - $) Baht Thai (THB - ฿) somoni nga Taxhikistani (TJS - $) Manat e Turkmenistanit (TMT - $) Lira turke (TRY - ₺) Dollar i ri i Tajvanit (TWD - NT$) Uzbekistani Som (UZS - $) Dong vietnamez (VND - ₫) Rial Jemeni (YER - $) Dollar i Karaibeve Lindore (XCD - $) Aruban Florin (AWG - $) Dollar Barbadian (BBD - $) dollar bermudian (BMD - $) dollar Bahamian (BSD - $) Dollar Belize (BZD - $) Dollar Kanadez (CAD - $) Kolon i Kosta Rikës (CRC - $) Peso kubane (CUP - $) Gulden antille holandez (ANG - $) Peso Domenikane (DOP - RD$) Quetzal i Guatemalës (GTQ - $) Lempira e Hondurasit (HNL - $) Gurde Haitian (HTG - $) Dollar Xhamajkan (JMD - $) Dollari i Ishujve Kajman (KYD - $) Peso meksikane (MXN - $) Nikaraguane Kordoba (NIO - $) Balboa panameze (PAB - $) Dollar Trinidad dhe Tobago (TTD - $) Peso argjentinase (ARS - $) Bolivian Bolivian (BOB - $) Real Brazilian (BRL - R$) Peso kilian (CLP - $) Peso kolumbiane (COP - $) paund Ishujt Falkland (FKP - $) dollar gujanez (GYD - $) Peruan Nuevo Sol (PEN - $) Guarani paraguajian (PYG - ₲) dollar surinaze (SRD - $) Peso uruguaiane (UYU - $) Bolívar Venezuelian (VEF - $) Kwanza Angolan (AOA - $) Franga CFA BCEAO (XOF - $) Franga Burundiane (BIF - $) Pula botsvaneze (BWP - $) Franc kongolez (CDF - $) Franga CFA BEAC (XAF - $) Escudo nga Kepi Verde (CVE - $) Franga Xhibutiane (DJF - $) Dinar algjerian (DZD - $) Paundi egjiptian (EGP - EGP) Dirham maroken (MAD - $) Nakfa Eritreane (ERN - $) Birr etiopian (ETB - $) Cedi ganez (GHS - $) dalasi gambian (GMD - $) Franga e Guinesë (GNF - $) Shilinga keniane (KES - $) Franc Comorian (KMF - $) dollar liberian (LRD - $) Loti i Lesotos (LSL - $) dinari libian (LYD - $) Ariary malagazi (MGA - $) Rupi Mauritian (MUR - $) Kwacha Malaviane (MWK - $) Metical Mozambike (MZN - $) Dollar Namibian (NAD - $) Naira nigeriane (NGN - ₦) Franga e Ruandës (RWF - $) Rupia Seychellois (SCR - $) Paund sudanez (SDG - $) paund i Shën Helenës (SHP - $) Leone e Sierra Leones (SLL - $) Shilinga somaleze (SOS - $) paund sudanez jugor (SSP - $) Swazi lilangeni (SZL - $) dinari tunizian (TND - $) Shilinga Tanzaniane (TZS - $) Shilinga Ugande (UGX - $) Rand i Afrikës së Jugut (ZAR - R) Kwacha Zambian (ZMW - $) Dollar i Zimbabvesë (ZWL - $) Dollar i Zelandës së Re (NZD - $) dollar fixhian (FJD - $) Franga CFP (XPF - $) Kina e Papua Guinesë së Re (PGK - $) Dollari i Ishujve Solomon (SBD - $) Paʻanga Tongane (TOP - $) Vanuatu vatu (VUV - $) samoan tālā (WST - $)