iPhone 16
Тргувајте со вашиот iPhone 11 или понови модели и добијте кредит во опсег од $180 до $620 за купување на iPhone 15 или iPhone 15 Pro.
Објавена нова варијанта на Apple iPhone
iPhone 15 Pro
Титаниум. Толку силно. Толку лесно. Значи Про.
Само од $999 или $41.62/месец за 24 месеци
iPhone 15
Нова камера. Нов дизајн. Њуфорија. Нов стил
Започнете само од $799 или $33.29/месечно 24 месеци
Попаметен. Посветла. Помоќен.
И уште посилни и подолги
Само од $399
Единство во цут. За да ја преземете маската на часовникот Unity Bloom, отворете ја оваа страница на вашиот iPhone.
Новиот бенд и лице за часовници Black Unity го симболизираат растот и издржливоста на генерациите кои работат заедно за поправеден свет. Претставува визија каде секој има можност да цвета.
Авантура на следното ниво на вашиот часовник.
Достапно од $799
Искусете го најмоќниот чип во историјата на Apple Watch. Истражете нов магичен начин да го користите вашиот Apple Watch без да го допирате екранот. Уживајте во екранот кој е двојно посветол. Плус, изберете комбинација на куќиште за часовник и лента што е неутрална од јаглерод.
Првиот јаглероден неутрален производ на Apple е тука.
Влијателен дизајн. Помалку влијание на јаглерод.
Со постојано унапредување во материјалите, чистата енергија и практиките за испорака со ниска содржина на јаглерод, Apple Watch сега се нуди во комбинации на куќишта и ленти кои се јаглеродно неутрални.
Apple Watch ви дава моќ да стекнете подлабоки сознанија и за вашата ментална и физичка благосостојба. Вашите здравствени податоци се заштитени со најголема приватност и безбедносни мерки. Кога сте подготвени да го споделите со давателите на здравствени услуги, пријателите или семејството, ја задржувате целосната контрола врз тоа кој пристапува до вашите информации.
Голем дел од љубовта.
Останете поврзани без напор, следете ги вашите фитнес цели со мотивација и уживајте во иновативните здравствени и безбедносни карактеристики со Apple Watch SE. Сега достапен со комбинации на јаглеродно неутрално куќиште и ленти, нуди прекрасен спектар на функции по прифатлива цена.
Почнувајќи од $249
Заштедете на Mac или iPad за колеџ.
Плус, добијте подарок-картичка до $150.
Заработете 3% дневен готовина кога користите Apple Card. Плус, уживајте во плаќањата без камата со текот на времето со месечните рати на Apple Card. Дознајте повеќе денес.
Едноставноста на Apple.
Во кредитна картичка.
Тргувајте внатре. Надградете. Зачувај.
Тоа е победа-победа.
iPhoneKer.com
Најнови информации за iPhone, iPad, iStore, iMac, iWatch, Vision, AirPods и други работи на Apple
English Afrikaans Shqiptar አማርኛ عربى հայերեն অসমীয়া Aymara Azərbaycan Bamanankan Euskara беларускі বাঙালি भोजपुरी Bosanski български Català Sugbuanon Chichewa 中国人 (简化的) 中國人 (傳統的) Corsu Hrvatski čeština Dansk ދިވެހި डोगरी Dutch Esperanto Eesti keel Eʋegbe Filipino Suomalainen Français Frysk Galego ქართველი Deutsche Ελληνικά Guarani ગુજરાતી Kreyòl ayisyen Hausa ʻŌlelo Hawaiʻi עִברִית हिंदी Hmong Magyarország Íslenskur Igbo Ilocano Bahasa Indonesia Gaeilge Italiano 日本 Basa Jawa ಕನ್ನಡ Қазақ ភាសាខ្មែរ Kinyarwanda कोंकणी 한국인 Krio Kurdî (Kurmancî) کوردی (سۆرانی) Кыргызча ລາວ Latinus Latviešu Lingala Lietuvių Oluganda lëtzebuergesch Македонски मैथिली Malagasy Melayu മലയാളി Malti Māori मराठी ꯃꯦꯏꯇꯦꯏꯂꯣꯟ (ꯃꯅꯤꯄꯨꯔꯤ) ꯴. Mizo Tawng Монгол хэл မြန်မာ नेपाली Norsk ଓଡିଆ (ଓଡିଆ) Afaan Oromoo پښتو فارسی Polskie Português ਪੰਜਾਬੀ Runasimi Română Pусский Samoa संस्कृत Gàidhlig na h-Alba Sepedi Српски Sesotho Shona سنڌي සිංහල Slovenský Slovenščina Somali Español Sunda Kiswahili Svenska Тоҷикӣ தமிழ் Татар తెలుగు ไทย ትግሪኛ Tsonga Türkçe Türkmenler Twi Український اردو ئۇيغۇر O'zbek Tiếng Việt Cymraeg isiXhosa יידיש Yoruba Zulu евра (EUR - €) албански лек (ALL - $) Конвертибилна марка на Босна и Херцеговина (BAM - $) бугарски лев (BGN - лв.) Белоруска рубља (BYN - $) швајцарски франк (CHF - CHF) Чешка корона (CZK - Kč) Данска круна (DKK - DKK) Британска фунта (GBP - £) Гибралтарска фунта (GIP - $) Хрватска куни (HRK - Kn) унгарска форинта (HUF - Ft) исландска круна (ISK - Kr.) Молдавски Леу (MDL - $) Македонски денар (MKD - $) Норвешка круна (NOK - kr) полска злота (PLN - zł) романски Леу (RON - lei) српски динар (RSD - $) Руска рубља (RUB - руб.) Шведската круна (SEK - kr) Украинска гривна (UAH - ₴) Дирхам на Обединетите Арапски Емирати (AED - د.إ) Авганистански Авганистанец (AFN - $) Ерменски Драм (AMD - $) Азербејџански Манат (AZN - $) Бангладешки Така (BDT - ৳ ) Бахреински динар (BHD - $) Брунеи долар (BND - $) Бутански нгултрум (BTN - $) австралиски долар (AUD - $) Кинески јуани (CNY - ¥) грузиски лари (GEL - $) Хонг Конг долар (HKD - $) Индонезиска рупија (IDR - Rp) Израелски Нов Шеќел (ILS - ₪) Индиска рупија (INR - Rs.) Американски долар (USD - $) ирачки динар (IQD - $) Ирански риал (IRR - $) Јордански динар (JOD - $) јапонски јен (JPY - ¥) киргистански сом (KGS - $) Камбоџански Рил (KHR - $) Северна Кореја победи (KPW - $) Јужнокорејски Вон (KRW - ₩) Кувајтски динар (KWD - $) Казахстански Тенге (KZT - $) Лао кип (LAK - $) либанска фунта (LBP - $) Шри Ланка рупија (LKR - $) Мјанма Кјат (MMK - $) монголски тогрог (MNT - $) Маканска Патака (MOP - $) Малдивска руфија (MVR - $) Малезиски Рингит (MYR - RM) Непалска рупија (NPR - Rs.) Омански риал (OMR - $) Филипински пезос (PHP - ₱) пакистанска рупија (PKR - $) катарски риал (QAR - $) Саудиски риал (SAR - $) Сингапурски долар (SGD - $) сириска фунта (SYP - $) Тајландски Бах (THB - ฿) Таџикистански сомони (TJS - $) Туркменистански манат (TMT - $) турска лира (TRY - ₺) Нов тајвански долар (TWD - NT$) Узбекистан Сом (UZS - $) Виетнамски Донг (VND - ₫) Јеменски риал (YER - $) Источен карипски долар (XCD - $) Арубан Флорин (AWG - $) Барбадоски долар (BBD - $) Бермудски долар (BMD - $) Бахамски долар (BSD - $) Белизе долар (BZD - $) Канадски долар (CAD - $) Костарика Колон (CRC - $) Кубански пезос (CUP - $) Холандски антилски гулден (ANG - $) Доминикански пезос (DOP - RD$) Гватемалски Кецал (GTQ - $) Хондурас Лемпира (HNL - $) хаитски гурд (HTG - $) Јамајкански долар (JMD - $) долар на Кајмански Острови (KYD - $) Мексикански пезос (MXN - $) Никарагва, Кордоба (NIO - $) Панамски Балбоа (PAB - $) долар од Тринидад и Тобаго (TTD - $) Аргентински пезос (ARS - $) боливиски Боливиано (BOB - $) Бразилски Реал (BRL - R$) Чилеански пезос (CLP - $) Колумбиски пезос (COP - $) фунта на Фолкландските Острови (FKP - $) гвајски долар (GYD - $) Перуанскиот Нуево Сол (PEN - $) парагвајски гуарани (PYG - ₲) Суринамски долар (SRD - $) уругвајски пезос (UYU - $) Венецуелски Боливар (VEF - $) Анголска Кванза (AOA - $) CFA франк BCEAO (XOF - $) Бурундиски франк (BIF - $) боцванска Пула (BWP - $) Конго франк (CDF - $) CFA франк BEAC (XAF - $) Зеленортско ескудо (CVE - $) Џибутски франк (DJF - $) Алжирски динар (DZD - $) Египетска фунта (EGP - EGP) Марокански Дирхам (MAD - $) Еритреја Накфа (ERN - $) Етиопјанец Бир (ETB - $) Гана Цеди (GHS - $) Гамбиски даласи (GMD - $) Гвинеја франк (GNF - $) Кениски шилинг (KES - $) Коморскиот франк (KMF - $) Либериски долар (LRD - $) Лесото лоти (LSL - $) либиски динар (LYD - $) Малгашки Ариари (MGA - $) Маврициска рупија (MUR - $) Малависка квача (MWK - $) Мозамбика Метикал (MZN - $) Намибиски долар (NAD - $) Нигериска Наира (NGN - ₦) Франк Руанда (RWF - $) Сејшелоа рупија (SCR - $) Суданска фунта (SDG - $) фунта Света Елена (SHP - $) Сиера Леоне Леоне (SLL - $) Сомалиски шилинг (SOS - $) Јужен Суданска фунта (SSP - $) Свази лилангени (SZL - $) Туниски динар (TND - $) Танзански шилинг (TZS - $) Уганда шилинг (UGX - $) Јужноафрикански ранд (ZAR - R) Замбиска Квача (ZMW - $) Зимбабвески долар (ZWL - $) Новозеландски долар (NZD - $) Фиџиски долар (FJD - $) франк CFP (XPF - $) Кино на Папуа Нова Гвинеја (PGK - $) долар на Соломонските Острови (SBD - $) Тонганска Паанга (TOP - $) Вату вату (VUV - $) Самоански тала (WST - $)